Fotky a videa

Na všech našich akcích fotíme a většinou i natáčíme videa, abychom se o pár let později mohli podívat jak jsme my a naši kamarádi vypadali. Během existence našeho oddílu jsme už nastřádali pořádnou spoustu takových fotek a videí, takže se můžeš podívat i na to, jak tví vedoucí vypadali ve věku vlčat.

Pokud jsi nebo jsi byl členem našeho oddílu, vyplň následující krátký formulář a my ti zašleme odkaz k našemu archivu, ve kterém nalezneš fotky ze schůzek, výprav i táborů a sestříhaná celoroční videa.

Na fotkách a videích jsou téměř všichni současní i bývalí členové našeho oddílu. Abychom nenarušovali ničí soukromí, je nutné dodržovat několik pravidel:

1. Nezveřejňovat fotky ani videa z archivu na sociálních sítích ani kdekoli jinde na internetu.
  2. Nesdílet odkaz k archivu s žádnou osobou mimo náš oddíl.
  3. Nepromítat ani neukazovat videa a fotky veřejnosti.